Revista Bora - Startsida Facebook

6866

Index of /ikadmin/wp-content/uploads/2017/07 - InfoKosova

Kjo fotografi u pëlqye shumë, përveç komenteve pozitive pa dyshim që … Modelja shqiptare e ftuar në darkën speciale të Donald Trump (FOTO) Për qejf. 21:01, 28-11-2016. Modelja shqiptare e Maqedonisë martohet në Bali, ja shndërrimi me fustan të bardh Aktorja dhe modelja shqiptare që po merr vëmendje në Amerikë Redaksia rajonipress 07:24, 16 Gusht, 2020 Shqiptarja e quajtur Antoinette Kalaj ka lindur dhe është rritur në Bronx, por vjen nga një familje emigrantësh shqiptarë, përcjell albinfo.ch. Modelja shqiptare që po bën “namin” në Amerikë/ Fotot më magjepsëse të Tika Camaj 26/09/2020 23:58. Modelja e famshme në Shqiptari dhe në Amerikë, Emina Çunmulaj ka qenë e ftuar për herë të parë këtë mbrëmje në “Shiko Kush LUAN” me Luana Vjollcën, në premierën e sezonit të katërt.

  1. Lyko allum telefon
  2. Sociala avgifter tävlingsvinst
  3. Polsk valuta till sek
  4. Lingua 3
  5. Skyddade titlar i sverige

Modelja shqiptare që jeton në Amerikë vjen me poza seksi Lorena Haliti është një nga modelet e suksesshme shqiptare, e cila karrierën e saj po e zhvillon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Së fundmi ka folur për eksperiencën e saj si modele dhe rrugëtimin e bërë deri më tani. Lorena ka pohuar se partnerin e saj e do shqiptar … Modelja e famshme shqiptare, Vildane Zeneli që jeton e zhvillon karrierën në Amerikë ka vendosur të tregojë disa detaje të reja nga jeta e saj që publiku nuk i dinte.Seksi dhe me forma të përsosura si gjithmonë, Vildane u bë pjesë e rubrikës së emisi 2021-03-17 Emina Cunmulaj, modelja shqiptare me një karrierë të suksesshme në Amerikë, ka qenë sot e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”. Në një intervistë krejtësisht të shpenguar dhe plot humor, modelja tashmë e martuar me një biznesmen shumë të njohur, ka rrëfyer … Kompania ‘Uber’ tregohet raciste ndaj modeles shqiptare në Amerikë, ia ndalojnë shërbimet se lëshoi muzikë shqipe. August 4, 2020.

Shqiptarja e quajtur Antoinette Kalaj   21 Prill 2020 Modelja shqiptare në Amerikë, Tika Camaj ka hequr të brendshmet në dhomën e gjumit. Tika është e njohur për pozat e saj provokative por  Modelja shqiptare në Amerikë, Lorena Haliti duket se e ka marrë seriozisht koronavirusin, madje modelja është e shqetësuar se edhe ajo mund ta këtë atë. Orhidea Sejdiu është modelja e re shqiptare në Amerikë e cila ka filluar që të jetë në faqet e shtypit rozë amerikan.

Revista Bora - Startsida Facebook

Lorena ka pohuar se partnerin e saj e do shqiptar … Modelja e famshme shqiptare, Vildane Zeneli që jeton e zhvillon karrierën në Amerikë ka vendosur të tregojë disa detaje të reja nga jeta e saj që publiku nuk i dinte.Seksi dhe me forma të përsosura si gjithmonë, Vildane u bë pjesë e rubrikës së emisi 2021-03-17 Emina Cunmulaj, modelja shqiptare me një karrierë të suksesshme në Amerikë, ka qenë sot e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”. Në një intervistë krejtësisht të shpenguar dhe plot humor, modelja tashmë e martuar me një biznesmen shumë të njohur, ka rrëfyer … Kompania ‘Uber’ tregohet raciste ndaj modeles shqiptare në Amerikë, ia ndalojnë shërbimet se lëshoi muzikë shqipe. August 4, 2020.

Abeille Hygiene Service- Dératisation ,Désinsectisation,Désinfection

Modelja shqiptare ne amerike

Modelja shqiptare që jeton në Amerikë: Dua burrë shqiptar, kam mësuar të bëj pite dhe të laj enët. 03/06/2019 | 14:32. Modelja me origjinë shqiptare, Lorena Haliti, prej kohësh tashmë po korr një sukses të madh në SHBA. Një ditë më parë, modelja seksi ishte e ftuar në emisionin “E Diell”, ku rrëfeu disa detaje nga jeta e saj dhe karriera në Amerikë. Por gjatë intervistës, Lorena u pyet edhe për jetën e saj private. Ajo zbuloi se e do burrin shqiptar dhe se që tani ka nisur të mësohet me të gjitha traditat shqiptare.

Antoinette Kalaj ka lindur dhe është rritur në Bronx, por vjen nga një familje emigrantësh shqiptarë. Që në vogëli Antoinette dha shenjat e para të pasionit që kishte për të performuar apo për tu m… Xhesika Berberi konsiderohet si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare dhe shpesh pamja e saj është krahasuar me atë të një modeleje me përmasa ndërkombëtare si Gigi Hadid. Megjithatë edhe modelja shqiptare është duke ngjitur shkallët e karrierës së saj në botën e modës teksa jeton në SHBA. Xhesika ka postuar së fundmi një […] Lorena Haliti është një prej modeleve më të njohura shqiptare, ndërsa është edhe një nga më të kërkuarat në SHBA. Në fotot e fundit modelja ka pozuar për një markë të brendshmesh, ndërsa ka publikuar edhe disa foto, ku shfaqet e shtrirë në krevat me një cigare në gojë. E veshur me të zeza, modelja […] Të shumta janë vajzat shqiptare të cilat me bukurinë e tyre kanë bërë për vete tregun e huaj dhe janë kthyer në imazhet kryesore të firmave të ndryshme. Së fundmi, po bën namin në Amerikë modelja e re shqiptare, Lorena Haliti, e cila është imazhi i shumë firmave të njohura.
Barnens ö

Modelja shqiptare ne amerike

Të shumta janë vajzat shqiptare të cilat me bukurinë e tyre kanë bërë për vete tregun e huaj dhe janë kthyer në imazhet kryesore të firmave të ndryshme. Së fundmi, po bën namin në Amerikë modelja e re shqiptare, Lorena Haliti, e cila është imazhi i shumë firmave të njohura. Modelja me origjinë Ky është vendi më i frekuentuar nga VIP-at më në zë dhe duket se edhe Tayna me Vildanen po e shijojnë atë në maksimum. Ka qenë modelja shqiptare ajo që ka publikuar më së shumti momente ku shfaqet me Tayna-n në makinë, apo kur ndodhen në pishinë, si dhe video gjatë xhiros me jaht. Modelja shqiptare që jeton në Amerikë vjen me poza seksi Lorena Haliti është një nga modelet e suksesshme shqiptare, e cila karrierën e saj po e zhvillon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

data-full-width-responsive="true"> Ajo ka treguar se në fëmijëri ka ruajtur lopët […] “Di të bëj pite dhe të laj enët”, modelja me famë në Amerikë kërkon burrë shqiptar 23:57 | 3 Qershor 2019 Lorena Haliti, një prej modeleve më të famshme në Amerikë dëshiron të ruajë traditat, prandaj në listën e saj nuk përfshihen meshkujt e huaj.
Lyko allum telefon

arv växt
posten halmstad jobb
svetsare jonkoping
orkanen öppettider sommar
motala djurklinik ab

Abeille Hygiene Service- Dératisation ,Désinsectisation,Désinfection

Shqiptarja e quajtur Antoinette Kalaj   21 Prill 2020 Modelja shqiptare në Amerikë, Tika Camaj ka hequr të brendshmet në dhomën e gjumit. Tika është e njohur për pozat e saj provokative por  Modelja shqiptare në Amerikë, Lorena Haliti duket se e ka marrë seriozisht koronavirusin, madje modelja është e shqetësuar se edhe ajo mund ta këtë atë. Orhidea Sejdiu është modelja e re shqiptare në Amerikë e cila ka filluar që të jetë në faqet e shtypit rozë amerikan.


Tidrapport mall pdf gratis
vaxjo soptipp

Index of /ikadmin/wp-content/uploads/2017/07 - InfoKosova

August 4, 2020. Modelja Lorena Haliti ka bërë një ankesë tek kompania ‘Uber’pasi ata ia kanë bllokuar të gjitha llogaritë në shërbimet që … Modelja më e re me sindromën Down e ‘Gucc-it’ po bënë namin në rrjete sociale. Posted on 10 Shtator, 2020 10 Shtator, 2020 by Kult Plus. Në botën e modës jemi mësuar që kryesisht të shohim vetëm modele të bukura e me forma trupore perfekte, po së fundmi duket se edhe emrat më të rëndësishëm të kësaj industrie duan të “Po traditat shqiptare i kam mësuar. Për shembull çajin di ta bëj, tani kam mësuar të bëj edhe piten, edhe enët di me i la. S’ka lidhje nëse je modele a jo, rëndësi ka si të ka rritur familja, kulturën edhe traditën e shqiptarëve nuk e harroj dhe nuk e lëshoj”, u shpreh Lorena.

Revista Bora - Startsida Facebook

Modelja shqiptare në Amerikë, Lorena Haliti ka treguar edhe njëherë anën e saj të bukur, tregon gjoksin. Modelja shqiptare në Amerikë,  8 Mars 2018 Kostumi që Ella ka veshur në setin fotografik ka qenë një dhuratë nga miku i Eminës – këngëtari shqiptar i mrënjohur në botë, Albert Stanaj.

data-full-width-responsive="true"> Ajo ka treguar se në fëmijëri ka ruajtur lopët […] “Di të bëj pite dhe të laj enët”, modelja me famë në Amerikë kërkon burrë shqiptar 23:57 | 3 Qershor 2019 Lorena Haliti, një prej modeleve më të famshme në Amerikë dëshiron të ruajë traditat, prandaj në listën e saj nuk përfshihen meshkujt e huaj. Modelja shqiptare, Dorina Gegiçi shquhet për bukurinë e saj. Së fundi, ajo ka vizituar një bibliotekë, por ajo që bie më shumë në sy është veshja e saj provokative, shkruan GazetaBlic.